ApartamentyLokale usługoweMove in
ApartamentyLokale usługoweMove in
Logo Invest Komfort

Invest Komfort 
Antoniego Hryniewickiego 6c/47
81-340 Gdynia

Invest Komfort - firma deweloperska tworząca projekty bezkonkurencyjne w swoich segmentach. W ciągu 30 lat obecności na rynku zrealizowała 50 inwestycji, przekazując klientom ponad 7459 lokali mieszkaniowych i usługowych. Zespoły mieszkaniowe sygnowane logo Invest Komfort, na stałe wpisały się w krajobraz Trójmiasta. Zlokalizowane są w najbardziej atrakcyjnych punktach Gdańska, Sopotu i Gdyni, zachwycają najwyższej próby architekturą oraz komfortem życia.

Apartamenty

  • Gdańsk
  • Sopot
  • Gdynia

Lokale usługowe

  • Gdańsk
  • Gdynia

Polityka prywatności

    Cookie

      Wyszukiwarka

        Encyklopedia

          31 lat

          na rynku

          52

          zrealizowanych inwestycji

          7661

          wybudowanych mieszkań

          Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

          Trwa ładowanie...
          1. Strona główna/
          2. Zapraszamy na spacer po Dolnym Mieście
          Przeczytasz w 1 MIN 6.11.2025

          Zapraszamy na spacer po Dolnym Mieście

          Również jako:
          Film0 MIN 15 SEK

          Kajaki po pracy czy spacer po Długim Targu? W OFF Mieście jedno i drugie będzie możliwe. Zamieszkaj w centrum Gdańska na Dolnym Mieście, odkryj wygodę i spokój sąsiadujących zielonych bastionów. 

          Gdańskie Śródmieście to nie tylko Wyspa Spichrzów. Kilka minut spacerem od niej powstaje OFF Miasto, które łączy w sobie bliskość miasta i natury, spokój i codzienną wygodę. To tutaj można cieszyć się życiem w centrum, a jednocześnie… odpocząć od niego. Osiedle oddalone zaledwie 10 minut spacerem od ul. Długiej oferuje z jednej strony różnorodność kulturalnych możliwości, a z drugiej leniwy nurt rzeki i malownicze bulwary. 

          Już niedługo, bo w III kwartale 2026 roku oddamy do użytku pierwszą część tej inwestycji wraz z niedostępnymi dotąd terenami rekreacyjnymi nad samą Motławą. Nowe bulwary będą na wyciągnięcie ręki – tak jak pobliska przystań Żabi Kruk. OFF Miasto otworzy zupełnie nowe możliwości do życia w centrum Gdańska. 

          Już dziś poczuj ten klimat i zobacz nowy odcinek serii o życiu w Trójmieście.

          Odkryj inwestycję OFF Miasto